Kursa vadītājs:Laura Valaine
Mērķauditorija:Sabiedrības veselība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna

Veicināt zināšanu apguvi par cilvēka psihiskās funkcionēšanas likumsakarībām, sociālo un psihisko procesu mijiedarbību, krīzes attīstības un krīzes pārvarēšanas mehānismiem, kā arī gūt priekšstatu par saskarsmē noritošajiem psihodinamiskajiem procesiem.

Nervu sistēmas anatomija un fizioloģija.

Studenti varēs aprakstīt cilvēka personības struktūru, attīstību un funkcionēšanas likumsakarības, kā arī emocionālo un sociālo faktoru ietekmi uz cilvēka psihisko attīstību un funkcionēšanu; krīzes attīstības mehānismus, to ietekmi uz cilvēka psihosociālo funkcionēšanu un krīzes pārvarēšanas iespējas.

Studenti spēs praktiskajos vingrinājumos atrisināt konfliktus un izmantot krīzes pārvarēšanas paņēmienus.

Studenti analizēs dažādus personības iezīmju un attiecību piemēru veidus, analizēs klīniskajos piemēros dažādus grupu procesus un konfliktu situācijas.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sabiedrības veselība, SVF4BakalaursObligātsLaura Valaine, Agnese Miksone, Lelde Logina, Romāns Beskrovnijs, Artūrs Miksons, Annija Gabriela Roze