RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16, Senāta zālē) 8. martā no plkst. 15.30 līdz 17.00 notiks 1. nodarbība vidusskolēniem astoņu nodarbību ciklā Runas, saskarsmes un improvizācijas meistarklase, kurā varēs attīstīt un nostiprināt komunikācijas prasmes un iemaņas.

Pirmajā nodarbībā jaunieši trenēs skatuviskās uzmanības pamatus, darbu pirms uzstāšanās un sazobi ar realitāti, izmantojot improvizācijas teātra tehniku, kas bieži tiek likta lietā pasaules jaudīgākajās augstskolās. "Gluži tāpat kā bieži piesauktajā Hārvarda Universitātē, improvizācijas prasmju kursi kļuvuši par daļu arī no RSU studiju procesa. Turklāt, universitātei kalpojot kā intelektuālai kopienai, no tā iegūst arī vidusskolēni," saka Mārtiņš  Daugulis, kurš ir šī nodarbību cikla vadītājs un Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedras lektors.

Vidusskolēni astoņās nodarbībās (nākamās nodarbības: 22. martā, 5. un 26. aprīlī (pārcelta no plānotā 19. aprīļa), 3., 17. un 31. maijā, 14. jūnijā) varēs apgūt skatuviskās improvizācijas spēju, uzstāšanās un saskarsmes prasmju pamatus. Runu, uzstāšanos un saskarsmi jauniešos attīstīs improvizācijas teātra aktieri Kaspars Breidaks, Aija Urbiņa un Mārtiņš Bitāns, ārsts psihoterapeits Artūrs Miksons u. c.

Nodarbības ir bez maksas.

Jaunieši aicināti pieteikt dalību, rakstot e-pastu RunasMeistarklasesatrsu[pnkts]lv (RunasMeistarklases[at]rsu[dot]lv).

Plašāka informācija

Norises vieta