Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) no 18. līdz 20. aprīlim tiešsaistē un klātienē notiks 10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja, kuras laikā tiks svinēta RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras 10 gadu jubileja. Dienu pirms konferences – 17. aprīlī – notiks viesprofesora Christian Stierle publiskās lekcijas. 

Plašāka informācija un programma

veseliba_un_personibas_attistiba_konference-lead_0.png

Telpa
tiešsaistē un klātienē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -

Kontaktinformācija