RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16, Senāta zālē) 5. aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 notiks 3. nodarbība vidusskolēniem astoņu nodarbību ciklā Runas, saskarsmes un improvizācijas meistarklase, kurā varēs attīstīt un nostiprināt komunikācijas prasmes un iemaņas. Šajā nodarbībā notiks improvizācijas meistarklase RSU lektora Mārtiņa Dauguļa un improvizācijas teātra treneres Aijas Urbiņas vadībā.

Aija Urbiņa ir RSU Eiropas studiju fakultātes absolvente un angliski spēlējoša improvizācijas teātra Letti Noir dibinātāja un dalībniece. Viņas darbības specifika ārpus teātra saistās ar korporatīvajām apmācībām, kur viņa pielāgojusi improvizācijas tehnikas pārdošanas, klientu apkalpošanas un tīklošanās treniņiem. Aijas Urbiņas klientu loks ir plašs – no Rīgas līdz Mehiko.

Nākamās nodarbības skolēniem: 26. aprīlī (pārcelta no plānotā 19. aprīļa), 3., 17. un 31. maijā, 14. jūnijā.

Nodarbības ir bez maksas.

Jaunieši aicināti pieteikt dalību pa e-pastu RunasMeistarklasesatrsu[pnkts]lv (RunasMeistarklases[at]rsu[dot]lv).

Plašāka informācija

Norises vieta