RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16, Senāta zālē) 3. maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 notiks 5. nodarbība vidusskolēniem astoņu nodarbību ciklā Runas, saskarsmes un improvizācijas meistarklase, kurā varēs attīstīt un nostiprināt komunikācijas prasmes un iemaņas.

Vidusskolēni nodarbībās (nākamās nodarbības: 17. un 31. maijā, 14. jūnijā) varēs apgūt skatuviskās improvizācijas spēju, uzstāšanās un saskarsmes prasmju pamatus. Runu, uzstāšanos un saskarsmi jauniešos attīstīs improvizācijas teātra aktieri Kaspars Breidaks, Aija Urbiņa un Mārtiņš Bitāns, ārsts psihoterapeits Artūrs Miksons u. c.

Nodarbības ir bez maksas.

Jaunieši aicināti pieteikt dalību, rakstot e-pastu RunasMeistarklasesatrsu[pnkts]lv (RunasMeistarklases[at]rsu[dot]lv).

Plašāka informācija

Norises vieta