apr
apr
8. starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja"
tiešsaistē

2022. gada 21.–23. aprīlī tiešsaistē notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 8. Starptautiskā zinātniski praktiskā konference Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja, ko organizē RSU  Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra.

Konferencē tiks aplūkotas vairākas aktuālas tēmas: Latvijas iedzīvotāju psiholoģiskais raksturojums un uzvedība Covid-19 pandēmijas laikā; psiholoģiskā palīdzība un atbalsts darbā ar dažādām klientu un pacientu grupām; psiholoģiskā izpēte un novērtēšana profesionālajā darbībā; veselības uzvedība, pašpalīdzība un rekreācija; profesionālā identitāte un profesionālā darbība, digitalizācija profesionālajā dzīvē; mūsdienu pētniecības metodoloģijas aktualitātes.

Telpa
tiešsaistē