Pārlekt uz galveno saturu

Vai zini, kur Rīgas centrā atrast vietas, kuras tieši un netieši ir saistītas ar Rīgas Stradiņa universitāti un tās absolventiem? Iespējams, esi tām gājis garām vairākas reizes, taču pat nenojaut, kas slēpjas vai slēpās aiz ēkas durvīm. Aicinām piedalīties RSU Absolventu asociācijas rīkotajā fotoorientēšanās pasākumā, lai skaistā ziemas pastaigā iepazītu ar RSU saistītās mūsdienīgās un vēsturiskās vietas!

Piesaki savu komandu dalībai!

Noteikumi

  • Komandu veido 2–4 cilvēki, vismaz vienam no dalībniekiem jābūt Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācijas biedriem
  • Komandai ir jāaizpilda pieteikšanās anketa
  • Dalībai jāreģistrējas vismaz 48 h pirms orientēšanās sākuma
  • Fotoorientēšanas bildēs jābūt redzamai visai komandai
  • Sacensībās ir iekļautas pavisam 10 apskates vietas un par katru iespējams saņemt vienu punktu. Var saņemt arī piecus papildpunktus. Fotoorientēšanās bildes punktos, kā arī papildpunktu bildes jāsūta pa e-pastu alumniatrsu[pnkts]lv

rsu-absolventu-asociacijas-foto-orientesanas.jpg

Komandu sniegums tiks vērtēts un uzvarētāji saņems balvas no Absolventu asociācijas!

Gaidīsim pieteikumus un novēlam skaistu, uz jaunām zināšanām pilnu fotoorientēšanos!

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija