Piektdien, 11. oktobrī, RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības vadības docētāju grupa aicina uz profesora Vima Hrota (Dr. Wim Groot, Nīderlande) vieslekciju Application of Health Economic tools in Dutch health system, kurā tiks apskatītas tēmas, kas saistītas ar veselības aprūpes organizāciju, finansēšanu un efektivitāti Nīderlandē.

Laipni aicinām uz lekciju studentus, rezidentus, akadēmisko un zinātnisko personālu!

Īsumā par vieslektoru

Profesors V. Hrots ieguvis ekonomikas zinātņu maģistra grādu (1986) un ekonomikas doktora grādu (1992) Amsterdamas Universitātē. Patlaban prof. Hrots ir veselības ekonomikas profesors, uz pierādījumiem balstītas izglītības profesors Zinātņu un inženierzinātņu fakultātē, kā arī zinātniskais direktors TIER/TA Māstrihtas Universitātē un uz pierādījumiem balstītas izglītības un darba tirgus politikas profesors ekonomikas un uzņēmējdarbības fakultātē Amsterdamas Universitātē.

Paralēli darbībai universitātēs prof. Hrots ir Nīderlandes Pacientu federācijas valdes loceklis, NWO-Vidi komitejas Ekonomika un bizness priekšsēdētājs, kā arī  Nīderlandes Vēža pacientu federācijas valdes loceklis (NFK). Savas karjeras laikā prof. Hrots konsultējis dažādas Nīderlandes ministrijas, kā arī Pasaules banku un citas organizācijas. Profesora publikācijas ir publicētas vairāk nekā 300 starptautiskos zinātniskos žurnālos. Viņa vadība veiksmīgi studējuši 35 doktorantūras studenti.

wim_groot_lecture_oct2019.jpg

Norises vieta

Telpa
II stāvs, 1. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: