Pārlekt uz galveno saturu

SRVT politikas pētniecība – panākumi un izaicinājumi  ir pasākums, ko 3. aprīlī rīko Seksuālās un reproduktīvās veselības un tiesību (SRVT) politikas akadēmiskais tīkls (Academic Network for Sexual and Reproductive Health and Rights (SRHR) Policy (ANSER)).

ANSER mērķis ir kļūt par globālu resursu SRVT politikas pētniecībā, izglītībā un pakalpojumu sniegšanā. Ir izveidota starptautiska pētniecības platforma par tēmām, kas saistītas ar SRVT politiku, izstrādājot SRVT politikas izglītības un mācību programmu portfeli, kā arī veicinot mijiedarbību starp SRVT pētniekiem un politikas veidotājiem.

ANSER_BASIC_LOGO.jpg

Rīgas Stradiņa universitātes Zinātnes nedēļā rīkotā ANSER pasākuma mērķis ir dalīties pieredzē un apspriest sekmīgus SRVT pētniecības projektus un nodefinēt pašreizējās SRVT pētniecības prioritātes Latvijā un citās valstīs. Starpdisciplinārā pieeja, kur tiek iesaistīti pētnieki, sabiedrības veselības speciālisti, veselības jomas profesionāļi, sociālie darbinieki, juristi, sabiedrisko attiecību speciālisti, nevalstisko organizāciju pārstāvji u. c., ir svarīga tālākai SRVT attīstībai Latvijā, Eiropā un pasaulē. 

Programma

Moderatori: Gunta Lazdāne, Dace Rezeberga, RSU

  • Introduction of ANSER – Olivier Degomme (video), Ghent University, Belgium – 20 minutes
  • SRHR policy research and collaboration with professionals – with special focus on professionalism, norms and social values in human reproduction – Birgitta Essen, Uppsala University, Sweden – 20 minutes + 5 minutes for questions
  • For the benefit of us all: lessons learned from setting up sexual assault care centres in close collaboration with policy makers – Ines Keygnaert, Ghent University, Belgium – 20 minutes + 5 minutes for questions
  • Community and SRHR research – Diane Cooper, University of Cape, South Africa – 20 minutes + 5 minutes for questions
  • SRHR research in collaboration with UN agencies – Gunta Lazdāne, RSU, Latvia – 20 minutes + 5 minutes for questions
  • Discussion and information on future SRHR research projects – 30 minutes

Pievienojieties mums ANSER pasākumā!

 

Atrašanās vieta kartē

Telpa
B-202, B-203
Datums:

Kontaktinformācija