Pārlekt uz galveno saturu
5
dec
Apmācības jaunajiem mentoriem
16:00 - 17:00
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
B-202

RSU Starptautisko sakaru departaments aicina studentus kļūt par mentoriem pirmā semestra ārvalstu studentiem no 2020. gada februāra. Mentoru programmas mērķis ir veicināt ārvalstu studentu integrēšanos RSU sabiedrībā, sniedzot viņiem atbalstu pirmā studiju semestra laikā. 

Jaunajiem mentoriem 5. decembrī tiks organizētas apmācības, kuru laikā varēs gūt plašāku ieskatu mentora darbā un klātienē iepazīties ar citiem programmas dalībniekiem, dzirdēt viņu pieredzes stāstus no ikdienas ar saviem mentorējamajiem. 

Priecāsimies, ja izlemsiet pievienoties mentoru programmai un 2020. gada pavasara semestrī dalīsieties ar savu studiju pieredzi un veidosiet kontaktus un draudzības ar cilvēkiem no citām valstīm.  

Mentoru pieteikuma forma

Norises vieta

Telpa
B-202

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija