Pārlekt uz galveno saturu

Vēsais, ziemīgais laiks ir klāt, un arī gada gaidītākais notikums vairs nav aiz kalniem! Vai tavas deju kurpes un mirdzošākais no vakartērpiem jau sagatavots?

Šāgada balli aizvadīsim īpašā vietā – Melngalvju namā, kas ir Vecrīgas un galvaspilsētas vizītkarte. Ēkas vēsture aizsākusies 14. gadsimtā, kad tā bija mājvieta vietējiem un ārzemju tirgoņiem, līdz ar to grūti iedomājama piemērotāka vieta, kur svinēt starptautiskumu.

Facebook lapa

glowingglobe.jpg

Pasākums 6. decembrī sāksies pulksten 22.00. Dreskods – mirdzoši formāls.

Balles biļetes var nopirkt RSU SP birojā (Dzirciema ielā 16, C-213) darbdienās no plkst. 12.00. Pasteidzies – jo tuvāk pasākums, jo dārgākas biļetes!

16.-30. novembrī – RSU studentiem 10 EUR (100 biļešu)
1.-6. decembrī – RSU studentiem 12 EUR (100 biļešu)

 

Viens students drīkst iegādāties ne vairāk kā četras biļetes, par katru iegādājamo biļeti uzrādot studējošā apliecību. Šis nosacījums attiecas arī uz citu augstskolu studentiem.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija