Pārlekt uz galveno saturu

11. un 12. oktobrī viesnīcā Radisson Blu Daugava notiks zinātniski praktiskā konference 4th NEURO-Course in Neuropathology: Pathology of Central and Peripheral Nervous System. To organizē Baltijas Neiropatologu asociācija (Baltic Association of Neuropathologists), RSU Patoloģijas katedra un RSU Absolventu asociācija.

Konferences tēma ir centrālās nervu sistēmas audzēju diagnostika un klasifikācija, iekļaujot jautājumus par jaunākās molekulārās izmeklēšanas metodēm. Atsevišķas konferences sadaļas būs veltītas arī neiromuskulārajai patoloģijai un centrālās nervu sistēmas izmeklēšanai.

Konferences mājaslapa

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -