RSU Sabiedrības veselības institūts aicina studentus, rezidentus un citus interesentus uz Bāzeles Universitātes (Šveice) emeritētā profesora Johanesa Bicera (Dr med. Johannes Bitzer) lekciju un semināru ciklu Seksuālās un reproduktīvās veselības pētniecības kapacitātes stiprināšana 20.–23. novembrī.

prof_johannes_bitzer.png

Prof. Bicers ir goda profesors Bāzeles Universitātes Ginekoloģijas un dzemdniecības fakultātē. Savas karjeras laikā viņš publicējis vairāk nekā 200 augsti novērtētu zinātnisko rakstu, bijis medicīnisko grāmatu redaktors un līdzautors, kā arī sniedzis vairāk nekā 300 lekciju kā studentiem, tā arī dažādu medicīnas nozaru profesionāļiem.

Papildus darbam universitātē prof. Bicers sešus gadus bija Eiropas Kontracepcijas, seksuālās un reproduktīvās veselības biedrības prezidents un četrus gadus ieņēma prezidenta amatu organizācijā International Society of Psychosomatic Obstetrics and Gynecology. Profesors bijis arī vairāku starptautisku ar ģimenes plānošanu, seksoloģiju un menopauzi saistītu komiteju biedrs.

Patlaban prof. Bicers ir Bāzeles Universitātes Seksuālās medicīnas padziļināto studiju centra (The Diploma of Advanced Studies in Sexual Medicine) direktors, kā arī žurnāla The European Journal of Contraception and Reproductive Health Care galvenais redaktors un žurnāla Journal of Sexual Medicine asociētais redaktors.

Lekciju un semināru programma
Trešdien, 20. novembrī,
16.00–17.30
Kronvalda bulvārī 9 (anatomikums), 1. auditorijāLekcija Biomedical and psychosomatic models in obstetrics and gynaecology, and sexual and reproductive health
Ceturtdien, 21. novembrī,
15.00–17.00
Dzirciema ielā 16, K-201Lekcija Emotions and disease – understanding, influencing and assessing
Piektdien, 22. novembrī,
15.00–16.30
Dzirciema ielā 16, 3. auditorijāSeminārs How to plan research in the area of sexual and reproductive health
Sestdien, 23. novembrī,
10.00–14.00
Dzirciema ielā 16, K-212Praktiskais seminārs Criteria of the research (article) to be published in an international peer review journal

Viessemināri nav savstarpēji pēctecīgi, tāpēc lūdzam reģistrēties atsevišķi uz katru semināru, kuru vēlaties apmeklēt.

Par katru apmeklēto semināru tiks izsniegts apliecinājums.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: