Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes centrālās ēkas Hipokrāta auditorijā 18. februārī plkst. 9.45 studenti, absolventi un citi interesenti aicināti uz reklāmas aģentūras White Label zīmolu stratēģes Elvi Kustavus vieslekciju.

Elvi_Kustavus-griezta.gifLektore skars tādus jautājumus kā reklāmas industrijas šībrīža aktualitātes, aģentūru struktūra un funkcijas, stratēģa pienākumi projektu īstenošanā. Vieslektore sniegs ieteikumus zīmola stratēģijas un kampaņas būvēšanā.

Plašāka informācija

biznesa_inteligences_domnica-lead.gif

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija