Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra dalībnieki iegūs priekšstatu par rūpnieciskā īpašuma objektiem (patentiem, preču zīmēm un dizainparaugiem) un to, kāda ir patentēšanas procedūra un kāpēc svarīgi veikt patentu informācijas meklējumu.

Par lektori

Dace Buša ir Patentu valdes bibliotēkas vadītāja, patentu informācijas jomā strādā vairākus gadus. Izglītība ieguvusi Latvijas Universitātē. Zināšanas patentu informācijas jomā apguvusi un papildina dažādos kursos un semināros.

Pieteikties

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija