RSU Sabiedrības veselības institūts sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju 19. un 20. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU)  centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) rīko Health Systems and Policy Monitor (HSPM) tīkla sanāksmi par veselības aprūpes sistēmām un veselības politikas jautājumiem.

HSPM tīkls tika radīts 1998. gadā, un pašlaik tas ir nozīmīgākais veselības politikas un sistēmu pētnieku tīkls pasaulē. Tā mērķis ir sniegt politikas veidotājiem un viņu padomdevējiem pierādījumos balstītu informāciju, veselības aprūpes politikas izstrādei un īstenošanai. Latviju šajā tīklā pārstāv RSU.

Sanāksmē piedalīsies vairāk nekā 50 veselības sistēmas pētnieku gan no Eiropas, gan no AVS un Kanādas. Tiks apspriesti tādi temati kā integrēta veselības aprūpe, veselības aprūpes speciālistu trūkums, Covid-19 ietekme uz veselības aprūpes sistēmu un daudzi citi.

Pasākuma programma (angļu valodā)

Pasākums paredzēts tikai aicinātajiem dalībniekiem.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -