RSU Komunikācijas studiju katedra un Dita Rietuma 2. martā turpina filmu un lekciju ciklu Kino laboratorija.

fahrenheit-911-lead.gifPasaulslavenā, skandalozā dokumentālā kino režisora Maikla Mūra (Michael Moore) 2004. gada filma 9/11 pēc Fārenheita (Fahrenheit 9/11) ir viens no nozīmīgākajiem 21. gs. dokumentālā kino darbiem. Režisors vienmēr ir bijis aktīvs, kaislīgs un klātesošs savu dokumentālo filmu  autors un arī to varonis, kuram ir raksturīgs ass un kritisks skatījums uz dažādām sociālām un politiskām parādībām un procesiem. Viņa slavenākā filma 9/11 pēc Fārenheita atklāj pretrunīgi vērtējamu mediju un augstākās valsts varas pārstāvju rīcību notikumos, kas risinājās pēc 2001. gada 11. septembra uzbrukumiem ASV. Filma ir ieguvusi nozīmīgu balvu – Kannu kinofestivāla Zelta palmas zaru (Palme d'Or).

Pirms filmas – politologa, ārpolitikas pētnieka un RSU lektora Mārtiņa Dauguļa (Politikas zinātnes katedra) un kino teorētiķes, RSU docentes Ditas Rietumas (Komunikācijas studiju katedra) saruna.

Pasākums top sadarbībā ar nodibinājumu Kinoskola.

Ieeja – brīva.

RSU-Kino-laboratorija-2020-lead.gif

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: