Pārlekt uz galveno saturu
29
aug
Iekšķīgo slimību katedras un Medicīnas vēstures institūta akadēmiskā kopsēde 2019
16:00 - 18:00
Antonijas iela 1, Rīga

2019. gada 29. augustā plkst. 16.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā (Rīgā, Antonijas ielā 1) noritēs tradicionālā RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras un Medicīnas vēstures institūta akadēmiskā kopsēde, kas iezīmē jaunā studiju gada sākumu un ko vadīs Iekšķīgo slimību katedras vadītājs prof. Aivars Lejnieks un Medicīnas vēstures institūta direktors prof. Juris Salaks.

Sēdē ar priekšlasījumu Ko zinātne zina, un kam zinātnieki tic? uzstāsies fiziķis prof. Vjačeslavs Kaščejevs.

Plašāka informācija

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija