Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija jau sesto reizi aicina asociācijas biedrus uz Inteliģences kluba vakariņām.

Šoreiz tikšanās norisināsies RSU Anatomijas muzejā, kur muzeja direktore docente Ieva Lībiete dalīsies ar savu stāstu, un biedriem būs unikāla iespēja ne tikai baudīt vakara uzkodas muzejā, bet arī apskatīt tā telpas un eksponātus, dodoties pastaigā ar vīna glāzi.

inteligences-klubs-vi.jpg

Vairāk informācijas un pieteikšanās – pa e-pastu alumniatrsu[pnkts]lv.  

Lūdzam pieteikt dalību vakariņās līdz 12. septembrim.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
RSU Anatomijas muzejs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija