Pārlekt uz galveno saturu

17. februārī RSU ar vieslekciju par ilgtspējīgas attīstības iespējām Arktikas reģionā viesosies Islandes ārlietu ministrs Gudlaugirs Tours Tourdarsons (Guðlaugur Þór Þórðarson).

Uz vieslekciju laipni aicināti Eiropas studiju, kā arī citu fakultāšu studenti un docētāji.

Ņemot vērā drošības pasākumus, personīgās mantas lūgums pirms lekcijas nodot K-204. telpā.
Visi aicināti ierasties pāris minūtes pirms lekcijas sākuma.

Lekcija tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju.

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija