Pārlekt uz galveno saturu

Rehabilitācijas tradicionālā piederības zīme pasaulē un arī Latvijā ir margrietiņas zieds. Tas simbolizē multiprofesionālas darbības principu šajā jomā, pa ziedlapai piešķirot katrai no rehabilitācijas komandā iesaistītajām profesionāļu grupām – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstiem, ģimenes ārstiem un citiem ārstiem - speciālistiem, funkcionālajiem speciālistiem – audiologopēdiem, fizioterapeitiem, mākslu terapeitiem, uztura speciālistiem, tehniskajiem ortopēdiem un ergoterapeitiem, kā arī citiem profesionāļiem, kuru piesaiste atkarīga no katra konkrētā pacienta vajadzībām.

Pirms 25 gadiem pēc profesora Aivara Vētras iniciatīvas Rīgas Stradiņa universitātē aizsāktā augstākā izglītība rehabilitācijā un tai sekojošā prakse ir stabili attīstījusies un bijusi par pamatu daudzu margrietiņu uzplaukšanai, jo šajos gados, Rehabilitācijas fakultātei sagatavojot speciālistus, ir izveidojušās un strādā daudzas rehabilitācijas komandas. Izstādē Rehabilitācijas fakultātei – 25 iepazīstinām ar fakultātes vēsturi, šodienas aktualitātēm un studiju programmām.

rf_25_muzejs.jpg

Norises vieta

Telpa
K korpuss, I stāvs, gaitenis

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija