Pārlekt uz galveno saturu

Esi pirmkursnieks un nezini, kā padarīt savu studentijas dzīvi piedzīvojumiem bagātāku un atmiņā paliekošāku? Vai varbūt esi jau ilggadējs Rīgas Stradiņa universitātes studējošais un vēl aizvien meklē iespēju, kā piepildīt savas studiju gaitas?

Nepalaid garām iespēju divu dienu garumā iepazīt Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes struktūru un visdažādākos veidus, kā tajā iesaistīties, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus, smelties enerģiju no pieredzējušiem studentijas pārstāvjiem un vienkārši neaizmirstami pavadīt nedēļas nogali lieliskā kompānijā!

jbs-2021.png

Vai ieinteresējām? Tad nekavējies un rezervē savā kalendārā 18. un 19. septembri! 

Par naktsmītnēm un ēdināšanu neraizējies – par to parūpēsies RSU SP!

Pasākuma lapa Facebook

Pasākums notiks latviešu valodā.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija