Pārlekt uz galveno saturu

Vai tu šogad sāki studēt Rīgas Stradiņa universitātē (RSU)? Vai bieži aizdomājies, kā skolēns top par īstenu studentu? Tad tu nekādā ziņā nedrīksti palaist garām pirmkursnieku iesvētības Storm area 51, kur citpasaulīgā garā meklēsim NLO un patiesās RSU vērtības.

Jauno studentu iesvētības notiks piektdien, 27. septembrī, plkst. 15.30 Rīgas RSU Sporta klubā (Cigoriņu ielā 3, Pārdaugavā pie Arkādijas parka un Māras dīķa), pēc kurām, kad visi NLO jau būs atrasti, dosim svinīgo zvērestu RSU Studējošo pašpārvaldei.

Pieteikšanās līdz 22. septembrim, aizpildot anketu.
Pēc iesvētībām, sākot ar plkst. 22.00, tiekamies klubā ONEONE (Šarlotes iela 18a)!

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar projekta dalībnieku un aktīvistu koordinatori Annu Kricku e-pastā: akricka99atgmail[pnkts]com.
 

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija