Pārlekt uz galveno saturu

2020. gada 4. septembrī plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Klīniskās medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā, Jūlija Zepa aizstāvēs promocijas darbu Kandidātgēnu polimorfismu saistība ar ankilozējošo spondilītu un tā klīnisko gaitu.

Pieslēgties Zoom sesijai

Oficiālie recenzenti

  • Prof. Valda Staņēviča (Rīgas Stradiņa universitāte)
  • Prof. Ingrīda Rumba-Rozenfelde (Latvijas Universitāte)
  • Profe. Irena Butrimiene (Viļņas Universitāte)

Plašāka informācija par pētījumu

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija