Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle 26. maijā organizē starpdisciplināru konferenci Neatkarīgs dzīves modelis jeb kā piedzīvot savu dzīvi, kas notiks klātienē un tiešsaistē.

neatkarigs_dzives_modelis.jpg

Konferences tematiskais virziens: kā slimību un dažādu citu sarežģījumu apstākļos nezaudēt pašvērtību un saglabāt mentālo līdzsvaru, posttraumatisku psiholoģisko traucējumu ietekme un to radītie, visbiežāk sastopamie veselības traucējumi, atjaunojamo resursu aka kā problemātikas risinājums – dzīves kvalitātes uzturētājs un veselīgas pašapziņas nodrošinātājs.

Konferences mērķis – izcelt dažādu problemātiku, saistītu ar veselības aprūpi un sociālo jomu, pavērst jaunu skatu norādītajā virzienā un ieteikt savus risinājumus situācijas uzlabošanai.

Konferences laikā vēlamies iepazīstināt auditoriju ar profesionāļu viedokļiem, kas tematiski saistīti ar indivīda aprūpi un pāraprūpi, jaunu sintētisko narkotiku izplatību un veselībai nodarīto postu, vardarbības un līdzatkarības izraisītajiem veselības traucējumiem, dažādu terapiju tehniku izmantojumu pašregulācijas prasmju apguvē un trauksmes mazināšanā, cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem vajadzībām atbilstīgu, kvalitatīvu un inovatīvu pakalpojumu attīstīšanu, telemedicīnas pakalpojumu efektivitāti un rentabilitāti primārās veselības aprūpes procesā  u. c. aktuāliem tematiem.

Veicinot vispārēju informācijas, viedokļu un zināšanu apriti, konferencē lektora statusā aicināti piedalīties gan RSU akadēmiskā personāla pārstāvji, gan citi praktizējošie savas nozares profesionāļi un speciālisti.

Konferences mērķauditorija: māsas, ārstu palīgi, vispārējās veselības aprūpes, medicīnas nozares pārstāvji, žurnālisti u. c. interesenti veselības un sociālās aprūpes jautājumos.

Dalība konferencē – bez maksas.

Klausītāji un lektori saņems neformālās izglītības sertifikātus par profesionālās kvalifikācijas pilnveidi un iegūtiem 8 tālākizglītības punktiem (TIP).
Programma
10.00–10.10Konferences atklāšana
Mg. ed. sc. Dita Role, RSU Liepājas filiāles direktore
10.10–10.40Vardarbības upuru izdzīvošanas un dzīvotspējas stratēģijas
Mg. soc. d., paed., oec., sc. edu. Madara Lapsa
10.40–11.15Burtu tāfeles metode – iespēja komunicēt nerunājošiem
Mg. paed. Ināra Olena
11.15–11.50Neatkarīga dzīve cilvēkiem ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem. Iespējas un izaicinājumi
Mg. sc. sal. Dita Rituma
11.50–12.20Inovatīvo tehnoloģiju aktualitātes rehabilitācijai un veselības uzlabošanai, tehnoloģiskās iespējas rehabilitācijai mājas apstākļos, telerehabilitācija
Mg. oec. Anda Štāle
12.20–13.00Pārtraukums
13.00–13.30Lomu līdzsvars
Anna Šteina
13.30–14.00Neatkarības psihobiosociālās saknes
Māris Belte
14.00–14.30Atbalstiet, nevis nosodiet mani
Mg. sc. sal. iur. Rafaels Ciekurs
14.30–15.00Psihiskie traucējumi. Ārstēt vai neārstēt?
Evija Siliņa, sociālā darba un veselības vadības maģistrs
15.00–15.30Sociālie mediji un veselība. Ieguvumi un riski
Mg. sc. sal., soc. sc. Līga Ēriksone
15.30–16.00Konferences noslēgums, diskusija
Informācija par pieteikšanos

Reģistrējoties un pieslēdzoties konferences tiešsaistei, lūgums klausītājiem pārliecināties par norādītā vārda, uzvārda atbilstību ekrānā un par  norādītā e-pasta precizitāti.

Sertifikāti par dalību konferencē tiks izsniegti, ja Zoom saites pieslēgšanās vārds un uzvārds atbildīs reģistrācijas anketā norādītajam.

Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Iegūtā informācija tiks izmantota RSU publicitātei.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
215. auditorija / tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: