Pārlekt uz galveno saturu

1. jūlijā plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Klīniskās medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Kristaps Atstupens aizstāvēs promocijas darbu Intraoperatīvas ultrasonogrāfijas pielietošana laparoskopiskas holecistektomijas laikā pacientiem ar aizdomām par holedoholitiāzi.

Oficiālie recenzenti

  • Dr. med., asociētais profesors Artūrs Ozoliņš, Rīgas Stradiņa universitāte, Ķirurģijas katedra
  • Dr. med., asociētais profesors Igors Ivanovs, Latvijas Universitāte, Medicīnas fakultāte
  • Dr. med., profesors Žilvinas Dambrauskas, Lietuvas Veselības zinātņu universitāte, Medicīnas fakultāte, Lietuva

Plašāk par pētījumu

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija