Pārlekt uz galveno saturu

2019. gada 26. augustā plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas promocijas padomes atklātajā sēdē Kristīne Voļska aizstāvēs promocijas darbu Metil-gbb aizsargājošo efektu un darbības mehānismu izpēte diabēta un tā komplikāciju eksperimentālajos modeļos.

Oficiālie recenzenti

  • Asoc. prof. (Dr. biol.) Andrejs Šķesters, Bioķīmijas zinātniskā laboratorija (Rīgas Stradiņa universitāte)
  • Prof. (Dr. habil. biol.) Ruta Muceniece (Latvijas Universitāte)
  • PhD Aistė Jekabsone (Farmaceitisko tehnoloģiju institūts, Lietuvas Veselības zinātņu universitāte)

Plašāka informācija par pētījumu

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija