Pārlekt uz galveno saturu

RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā 23. un 27. novembrī norisināsies tālākizglītības kursi neatliekamās palīdzības sniegšanā traumu guvušam cietušajam pirmsklīnikas posmā Prehospital Trauma Life Support. Tā ir starptautiski atzīta tālākizglītības programma.

Mērķauditorija: ārstniecības un ārstniecības atbalsta personas.

Par dalību kursos tiek piešķirti 16 tālākizglītības punkti un National Association of Emergency Medical Technicians sertifikāts.

Pateicamies doc. Rutai Jakušonokai un MF Ortopēdijas katedrai par iesaisti kursu organizēšanā!

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija