15. maijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26, 215. auditorijā)plkst. 12.00 sāksies seminārs Kurzemes reģiona esošajiem un topošajiem psihologiem, kuru rīko Latvijas Psihologu biedrības Profesionālās kompetences centrs un RSU Liepājas filiāle.

Papildus darba aktualitāšu izzināšanai un jaunu profesionālo instrumentu apgūšanai semināra dalībnieki tuvāk iepazīs jauno maģistra studiju programmu Veselības psiholoģija, kas līdz šim bija pieejama Rīgā, taču jau šīs vasaras uzņemšanā tiks piedāvāta studētgribētājiem arī Liepājā.

Seminārs sāksies ar Latvijas Psihologu biedrības Kurzemes reģiona koordinatores Ingūnas Griškēvičas stāstījumu par Kurzemes reģiona psihologu profesionālā darba aktualitātēm, reģionālo komunikāciju un psihologu sadarbību.

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas valdes priekšsēdētāja, RSU docente un Psiholoģijas laboratorijas vadītāja Jeļena Koļesņikova iepazīstinās semināra dalībniekus ar Latvijas Klīnisko personības testu. Tas ir izstrādāts valsts pētījumu programmā BIOMEDICINE un dod iespēju daudzpusīgi novērtēt personas psihisko stāvokli, emocionālās un sociālās adaptācijas spējas, emocionālo reakciju, uzvedības īpatnības, kā arī patoloģiskas uzvedības simptomus. Savukārt par intelekta novērtēšanas testu, tā adaptāciju Latvijā un izmantojuma prognozēm stāstīs RSU docente, Psiholoģijas laboratorijas vadošā pētniece Jeļena Ļubenko.

Semināru noslēgs Psihologu sertifikācijas padomes priekšsēdētāja Rita Niedre, informējot par jomas profesionāļu pārraudzības, sertifikācijas un resertifikācijas jautājumiem.

Seminārs, kas norisināsies RSU Liepājas filiālē , ir bez maksas.

Piedalīties seminārā tiek aicināti psihologi un psiholoģijas studenti.

Pieteikties dalībai

Semināra programma

Norises vieta

Telpa
215. auditorija
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).
Datums: