Pārlekt uz galveno saturu

25. februārī Rīgas Stradiņa universitātē notiks projekta Jauna pieeja ar C hepatītu saistīta vēža aktīvai imūnterapijai (LIVE®VAC) LZP-2018/2-0308 noslēguma sanāksme.

Projekti/FLPP%20logo%20purple%201.png

Pogramma

Darba valoda – angļu.

Visi interesenti aicināti pievienoties semināram tiešsaistē, platformā Zoom.

Lai saņemtu Zoom saiti, lūgums pēc iespējas ātrāk rakstīt maria[pnkts]issagouliantisatrsu[pnkts]lv. Zoom saite ar ID un paroli tiks izsūtīta trešdien, 24. februārī.

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle un tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: