Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Starptautisko sakaru departaments (SSD) aicina studentus, kuri pieteicās kļūt par mentoriem pirmā semestra ārvalstu studentiem, apmeklēt apmācības jaunajiem mentoriem. Apmācības ir plānotas tiešsaistē 25.novembrī un 7.decembrī, students var izvēlēties sev vēlamo datumu.

Mentoru programmas mērķis ir veicināt ārvalstu studentu integrēšanos universitātes sabiedrībā, sniedzot viņiem atbalstu pirmā studiju semestra laikā. Mentoriem tā ir iespēja veidot kontaktus un draudzības ar cilvēkiem no dažādām valstīm. Iepazīt citas kultūras un paplašināt savu redzesloku.

Apmācību laikā varēs gūt ieskatu SSD mentoru programmā, iepazīt mentora darbu, klātienē satikt studentus ar bagātīgu pieredzi mentorēšanā un uzdot sev interesējošos jautājumus. Studenti, kuri pieteicās apmācībām, saņems Zoom saiti un paroli, lai pievienotos notikumam.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija