Pārlekt uz galveno saturu

Esi jau personības briedumā un dzīves pieredzes bagāts? Nāc studēt un kļūsti par profesionāli sev jaunā nozarē!

Tikšanās ar RSU Liepājas filiāles studiju programmu Masieris, Veselības sporta speciālists un Psiholoģija absolventiem otrdien, 14. jūlijā, plkst. 17.00 RSU Liepājas filiālē.

parleciens_140720_lf.png

Vietu skaits – ierobežots.

Pieteikšanās un kontaktinformācija

Norises vieta

Telpa
215. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: