Pārlekt uz galveno saturu

Lai veicinātu interesi un izpratni par zinātnisko darbību, jau ceturto gadu Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi aicina studentus piedalīties projektā Pētnieku akadēmija.

Reģistrācija, sākot no 15. septembra, pie attiecīgās sadaļas.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus, klātienē pasākumu var apmeklēt personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu vai sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra testēšanas algoritmam un tas ir negatīvs.

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar Pētnieku akadēmijas 2021 projekta vadītāju Tomu Mārtiņu Smilgu (toms[pnkts]smilgaatrsu[pnkts]lv; 27801077) vai dalībnieku koordinatori Elīnu Priedi (eliina[pnkts]priede224atgmail[pnkts]com; 28304870).

Norises vieta

Telpa
ēdamzālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija