Pārlekt uz galveno saturu

Vai esi plānojies kādreiz atgriezties atpakaļ pagātnē? Dejot disko un kārtīgu aerobiku vai iejusties kādas romantisko filmu varoņu tēlos? Varbūt esi kaislīgs 80.–90. gadu modes fans? Tad gaidīsim tevi 24. septembrī RSU pirmkursnieku iesvētībās!

Mēs zinām, ka tev ir iekšas, lai stātos pretī visiem fukšu pārbaudījumiem, kopā nosvinētu un padarītu neaizmirstamas savas studentijas sākuma gaitas.

fuksi-2021.png

Aizpildi anketu līdz 20. septembrim un tiekamies krāsainajā diskotēkā Arkādijas parkā!

Pasākuma lapa Facebook

Pasākums notiks pārsvarā latviešu valodā.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija