RSU organizē praktisku apmācību semināru par projektu pieteikumu sagatavošanu un projektu vadību (Practical workshop on proposal preparation and project management), kuru vadīs PD Dr. rer. nat. habil. Daniels Mertens no Vācijas.

Semināra mērķis ir pilnveidot dalībnieku prasmes projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu vadībā, kā arī apzināt mākslīgā intelekta rīkus, kas izmantojami projekta pieteikumu izstrādē.

Par lektoru

Semināra lektors PD Dr. rer. nat. habil. Daniels Mertens vada pētnieku grupu Vācijas Vēža pētniecības centrā (Deutsches Krebsforschungszentrum, DKFZ) Heidelbergā un pētnieku grupu Ulmas Universitātes slimnīcā. Viņš ir 100 publikāciju autors, kas citētas vairāk nekā 5700 reizes (Hirša indekss – 38). Kopš 2011. gada viņš vada apmācības zinātniekiem, ārstiem, administratoriem un citam personālam. Viņa vadītajos semināros Eiropā, ASV un Āfrikā ir piedalījušies vairāk nekā 4000 dalībnieku.

Semināra darba valoda – angļu.

Programma

daniel_mertens.png

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -