Pārlekt uz galveno saturu

RSU Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedra rīko Lundas Universitātes (Zviedrija) vecākā konsultanta anestēzijā un intensīvās medicīniskajā aprūpē, profesora MD, PhD Jūnasa Okesona (Jonas Åkeson) vieslekcijas.

jonas_akeson.jpg

Lekciju aicināti apmeklēt Medicīnas fakultātes studenti, īpaši piektā gada studējošie, kā arī rezidenti, docētāji un citi interesenti.

Trešdien, 11. septembrī

  • 16.00–17.30 Emergency drugs – clinical indications, mechanisms of action, effects and adverse effects
  • 17.45–19.15 Oxygenation and acid-base balance – pathophysiology and clinical management

Ceturtdien, 12. septembrī

  • 16.00–17.30 Fighting for survival – on strategies to defend our medical specialty
  • 17.45–19.15 Ketamine – mechanisms, current practice and emerging concepts

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: