Pārlekt uz galveno saturu

2020. gads ir nozīmīgs ne tikai Latvijai, bet arī Eiropai un pasaulei kopumā. Valstis sastapās ar jauniem izaicinājumiem dažādās jomās, tai skaitā nacionālo un starptautisko tiesību jomā. Lai analizētu aktuālās problēmas saistībā ar situāciju Latvijā, 2020. gada 18. septembrī no plkst. 14.30 līdz 16.00 tiešsaistes platformā Zoom tiksies dažādu nozaru pārstāvji, lai pārrunātu jautājumus par COVID 19 izraisītajām sekām sociāli tiesiskajā kontekstā.

Skatīties diskusiju zoom
(Meeting ID: 954 1237 3712; parole 700440)

Diskusijā piedalīsies

  • Juris Jansons, Latvijas Republikas tiesībsargs
  • Lolita Vilka, asoc. prof., Labklājības un sociālā darba katedras vadītāja, Rīgas Stradiņa universitāte
  • Pēteris Apinis, ārsts, Pasaules Ārstu asociācijas žurnāla World Medical Journal galvenais redaktors
  • Gatis Krūmiņš, asoc. prof., Dr. hist., Vidzemes Augstskolas rektors

Diskusiju vadīs Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes dekāns prof. Andrejs Vilks un prodekāns asoc. prof. Jānis Grasis. 

Diskusiju organizē  Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte Valsts pētījumu programmas Covid-19 seku mazināšanai projektā Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē.
Telpa
tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: