Pārlekt uz galveno saturu

2019. gada 27. septembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā plkst. 12.00 notiks Tālākizglītības fakultātes rezidentu izlaidums. Šogad RSU absolvēs 133 rezidenti – par 10 vairāk nekā pērn. Jaunie mediķi studējuši gan par valsts budžeta, gan privātajiem līdzekļiem un pārstāv 47 specialitātes, apakšspecialitātes un papildspecialitātes. Starp šāgada absolventiem visvairāk ir pediatru, ģimenes ārstu, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu, anesteziologu reanimatologu, kā arī psihiatru.

"Mums ir liels gandarījums par visiem lieliski sagatavotajiem jaunajiem speciālistiem, bet īpašs gandarījums, ka audzis ne vien rezidentu skaits kopumā, bet arī to jauno mediķu skaits, kas par studiju bāzes vietu izvēlas tieši reģionālās ārstniecības iestādes. Teju 20 % no tiem jaunajiem ārstiem, kas šoruden saņems diplomu par rezidentūras absolvēšanu, studiju laikā bija noslēguši līgumus un strādāja reģionālajās ārstniecības iestādēs," norāda RSU Tālākizglītības fakultātes dekāne profesore Ilze Grope.

Jaunos ārstus izlaidumā sveiks Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece un Tālākizglītības fakultātes dekāne profesore Ilze Grope. Izlaidumā piedalīsies RSU vadība, docētāji, darbinieki, studenti un viesi.

RSU rezidentūrā patlaban studē 871 jaunais speciālists.

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija