Pārlekt uz galveno saturu

Atzīmējot Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācijas 10 gadu jubileju, no 4. jūnija līdz 19. jūlijam Rīgas Stradiņa universitātes foajē (Dzirciema ielā 16) būs apskatāma izstāde, kas dos iespēju ielūkoties Absolventu asociācijas vēsturē, no tās dibināšanas līdz mūsdienām.

Lasīt vairāk

Atrašanās vieta kartē

Telpa
foajē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija