Pārlekt uz galveno saturu

Piektdien, 17. maijā, notiks RSU vēstures muzeja ikgadējā akcija Atstāj sava laika liecību muzejā! Triju stundu laikā RSU centrālās ēkas vestibilā muzeja pop-up stūrītī aicināsim studentus, docētājus un darbiniekus uz video ekspresinterviju, kā arī nodot RSU muzeja krājumā kādu senāku vai jaunāku laiku priekšmetu un padalīties ar kādu stāstu, kas saistīts ar mūsu universitāti.  

Mums – Rīgas Stradiņa universitātes studentiem un darbiniekiem – ikvienam ir savi ikdienas pienākumi, izaicinājumi un sasniegumi, un studijas vai darbs mijas ar vaļaspriekiem. Ko par šo dienu varēsim un vēlēsimies pastāstīt nākamajām paaudzēm? Kas kļūs par mūsu laika simboliem, ko vēlamies, lai atceras par mums un mūsu laiku?

Atstāj sava laika liecību RSU vēstures muzejā!

 

Atrašanās vieta kartē

Telpa
vestibilā
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.
Datums:

Kontaktinformācija