Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts aicina RSU studējošos un pētniekus 9. oktobrī piedalīties studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivālā Icebreakers, kas šogad norisināsies tiešsaistē. Pasākums pulcēs ievērojamu skaitu Latvijas un ārvalstu studentu, lai kopā smeltos iedvesmu un radītu jaunas sadarbības iespējas, kā arī sniegtu jaunajiem profesionāļiem instrumentus sava biznesa uzsākšanai. Par dalību festivālā nav jāmaksā.

Šā gada festivāla virstēma Jaunā realitāte akcentē mainīgo un neprognozējamo vidi, kurā iespējas var atrast ikviens. Krīze nav nekas cits kā vēl viena iespēja sākt ko jaunu, mainīt neveiksmīgo notikumu gaitu un atrast iekšējos resursus laikā, kad ārējā pasaule ir tik nenoteikta. Festivālā gaidāmas īpaši studentiem, jaunajiem profesionāļiem un pētniekiem sagatavotas praktiskās nodarbības, diskusijas, virtuālā izstāžu zona un daudz kas cits. Tēmu fokusā: jaunu iespēju rašanās krīzes apstākļos, attālinātā dzīve, medicīna, pārtika, kosmoss, IT u. c.

RSU pārstāvji šogad piedalīsies vairākos diskusiju paneļos, tādēļ aicinām sekot līdzi Icebreakers programmai.

Papildu informācija un reģistrācija

Pasākumu organizē Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators.

Šogad festivālā piedalīsies ne tikai Latvijas spēcīgākās augstskolas rekordlielā skaitā, bet arī lielākās Lietuvas universitātes, kas atbalsta festivāla norisi un iesaistās tā satura veidošanā.

Ideju attīstībai piešķirs 10 000 EUR finansējumu

LU studentu Biznesa inkubators festivālā rīko grantu konkursu, kurā būs iespēja iegūt līdz 10 000 EUR tālākai biznesa attīstībai. Konkursa kopējo pieejamo finansējumu plānots sadalīt starp vislabāk attīstītajām un dzīvotspējīgākajām biznesa idejām, kas tiks prezentētas festivāla noslēgumā.

Pieteikšanās grantu konkursam un nosacījumi

Par festivālu Icebreakers

Studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls Icebreakers ir pulcēšanās vieta studentiem un jaunajiem profesionāļiem, kur no augstskolu pētniekiem, zinātniekiem un inovatīvi domājošiem uzņēmējiem uzzināt jaunāko par inovatīvām biznesa iespējām, kā arī iegūt aktuālo informāciju par dažādām nozarēm.

icebreakers2020-lead.gif

Telpa