Gada grandiozākais notikums – RSU Studējošo pašpārvaldes (RSU SP) Ziemassvētku balle The Night of Royals ir jau pavisam tuvu! Studenti aicināti baudīt svinīgo un svētku sajūtas pielieto atmosfēru, mūziku, dejas un saistošas darbnīcas greznajā un vēsturiskajā Latviešu biedrības namā 14. decembrī pulksten 21.00.

Lielajā zālē klausītājus priecēs dažādi izpildītāji, grupa Vectēva papirosi, bet vēlākā stundā – DJ MERC. Zelta zālē būs iespēja izdejoties pie viena no Latvijas šābrīža spilgtākajiem dīdžejiem – DJ M&M, savukārt Baltajā zālē varēs baudīt klasisko mūziku stīgu kvarteta izpildījumā un grupas Export North sniegumu.

Kamīnzālē apmeklētājiem piedāvāsim radošās darbnīcas, zīlnieces apmeklējumu, kā arī iespēju iemūžināt maģiskus mirkļus kādā no diviem fotostūriem otrajā stāvā, salonā aiz Baltās zāles un Zelta zāles. Ielūgumus uz balli iespējams iegādāties RSU SP birojā (Dzirciema ielā 16, C-213. kab.), ņemot līdzi derīgu studējošā apliecību.

25.–29.11. RSU studentiem – 5 EUR, viesiem – 7 EUR
2.–7.12. RSU studentiem – 7 EUR, viesiem – 10 EUR
9.–14.12. RSU studentiem – 10 EUR, viesiem – 13 EUR

Vairāk informācijas par pasākumu un laimīgajām stundām

night_royals_tv_banner.png

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -