27. un 28. martā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks 9. starptautiskā studentu konference Health and Social Sciences (International Student Conference Health and Social Sciences; ISC), ko organizē RSU studenti. Konferencē, kas ir viens no lielākajiem zinātnes notikumiem Ziemeļeiropā, katru gadu piedalās vairāk nekā 3000 dalībnieku no vismaz 35 valstīm.

Konferences mērķis ir mudināt studentus iesaistīties pētniecībā, paplašināt savas kompetences un tikties ar citu valstu studentiem pētniekiem.

Studenti savu pētniecisko darbu varēs prezentēt kādā no 19 veselības zinātnes un četrām sociālo zinātņu sekcijām, kā arī četrās mutvārdu, klīnisko gadījumu un stenda referātu sekcijās. Turklāt šogad būs divas jaunas sekcijas: vispārējā prakse un ģimenes medicīna, primārā un paliatīvā aprūpe; digitālā medicīna, medicīniskās simulācijas.

Šogad aktīvie dalībnieki savus darbus varēs prezentēt tikai klātienē, taču pasīvie dalībnieki pievienoties konferences darbam varēs gan klātienē, gan attālināti.

Bez konferences notiks arī vairāk nekā 15 darbnīcu, kurās varēs izmēģināt jaunas lietas un pilnveidot savas prasmes, būs ekskursijas, raidieraksti un daudz kas cits, ko redzēt un darīt ārpus zinātnes, lai varētu sadraudzēties un atpūsties.

Dalība pasākumā ir par brīvu, darba valoda – angļu.

rsu_isc2023_1536x575.jpg

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -