okt
RSU Studējošo pašpārvaldes Gada balvas "Zelta pakavs 2020" pasniegšana
Ropažu iela 2, Rīga, LV-1039
kamerzālē

Kaut arī mazliet vēlāk par ierasto svētku datumu, šogad Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde svinēs savu 27. dzimšanas dienu. Piektdien, 9. oktobrī, VEF Kultūras pils kamerzālē studenti atskatīsies uz iepriekšējā gadā paveikto un apbalvos labākos no labākajiem, pasniedzot pašpārvaldes Gada balvu Zelta pakavs 10 nominācijās.

Visiem zināmu ierobežojumu dēļ šogad Ziedu balle netiek rīkota, taču vakara programma paredzēta līdz plkst. 24.00, kas ļaus ilgāk izbaudīt pasākuma burvību. Ceremonijā pulcēsies tuvākie pašpārvaldes biedri, vecbiedri un aktīvisti, kas radīs sirsnīgu atmosfēru un ļaus ievērot drošības pasākumus mūsu pašu veselībai.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, šoreiz ieeja pasākumā tikai lūgtajiem viesiem.

rsu_sp_gada_balva_zelta_pakavs_2020-lead.gif

Norises vieta

Telpa
kamerzālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: