Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām studentus, rezidentus un docētājus uz profesora Leonīda Solomina vieslekcijām 11. oktobrī 14.00–17.00 Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas konferenču zālē.

Lekciju tēmas

  • Ilizarov apparatus, Ilizarov method and modern external fixation
  • Definitive external fixation in fractures treatment (ring fixation in definitive fracture management)
  • Corrections of deformations of long bones with use of external fixation: some main requirements
  • Severe bone loss – treatment options
  • The combined and consecutive use of external and internal fixation
Lekcijas notiks angļu valodā.

Norises vieta

Telpa
konferenču zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija