Pārlekt uz galveno saturu

Septembrī sāksi studēt Rīgas Stradiņa universitātē? Nepalaid garām iespēju doties uz pirmkursieku semināru ZGI!

Jau desmito gadu pēc kārtas Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) organizē semināru pirmkurniekiem ZGI, un šogad tā atšifrējums ir ZE GREAT INVESTIGATION. Jaunajiem studējošajiem būs iespēja doties divu dienu izmeklējumā, lai iepazītu universitāti, iegūtu zināšanas par savu fakultāti un studiju procesu, kā arī lieliski pavadītu laiku ar saviem jaunajiem studiju biedriem.

Šogad seminārs notiks 24.–25. augustā, tāpēc rezervē šos datumus un dodies neaizmirstamā piedzīvojumā, kas palīdzēs tev drošāk iesākt pirmo mācību gadu universitātē!

ZGI_2019.jpg

Aizpildi anketu (līdz 1.08.)Naktsmītnes un ēdināšana tiks nodrošināta, par visu parūpēsies RSU SP.

Seko līdzi jaunumiem Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā un ZGI '19 pasākuma lapā.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija