Pārlekt uz galveno saturu

RSU Karjeras centrs sadarbībā ar RigaBrain® rīko semināru ciklu par to, kā labāk izprast smadzeņu darbību, optimālāk ļaut tai darboties un uzlabot to. Semināru cikla mērķis ir paplašināt individuālas zināšanas par smadzeņu darbību un saņemt rīkus, kā labāk ikdienā darboties ar sevi un sasniegt savu potenciālu, nenodarot pāri smadzenēm un izmantojot izpratni un zināšanas par smadzeņu darbību, kā arī attīstīt smadzenes uz to optimālo stāvokli.

RigaBrain® ir 2008. gadā dibināts sociāls uzņēmums. Tā mērķis ir informēt, popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam, informēt un apmācīt interesentus par smadzeņu darbību un smadzeņu optimālāku
izmantošanu. RigaBrain® ir vadošais līderis neirozinātnes nozarē Baltijas reģionā. Ar aizrautību par darbu un klientiem un viņu komfortu, RigaBrain® ir guvis pretimnākošas kompānijas statusu sabiedrības vidū.

Pieteikties

IPD-822-SEMINARS-RIGABRAIN-1200x1200.jpg

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija