Pārlekt uz galveno saturu

13. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātē notiks projekta Jauna pieeja ar C hepatītu saistīta vēža aktīvai imūnterapijai (LZP-2018/2-0308) seminārs Vēža imūnterapija.

Pēdējos gados ļoti strauji attīstās pētniecība vēža imūnterapijā, kura turpmāk varētu kļūt par jaunu ārstēšanas standartu onkoloģijā. Seminārā ar lekciju par terapeitisko pretvēža vakcīnu radītu no augiem uzstāsies viens no pasaules vakcīnu biotehnoloģijas pētījumu līderiem, Keiptaunas Universitātes profesors Edvards Ribickis. Seminārā piedalīsies arī pētnieki no Zviedrijas, Krievijas un Latvijas ar informāciju par pēdējos pētījumos iegūtajiem rezultātiem pretvēža mērķētas imūnterapijas izstrādē.

Aicināti visi interesenti.

Semināra darba valoda: angļu.

Pieteikties

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.
Datums:

Kontaktinformācija