Pārlekt uz galveno saturu
30
okt
SP Zinātnes mēnesis. Diskusija "Nākamie soļi izglītībā, zinātnē un industrijā"
16:00 - 19:00
Balasta dambis 15, Rīga

2019. gada 30. oktobrī plkst. 16.00 Swedbank centrālajā ēkā (Balasta dambī 15) notiks diskusija Nākamie soļi izglītībā, zinātnē un industrijā, kurā piedalīsies pārstāvji no studiju vides, zinātnes un industrijas.

RSU diskusijā pārstāvēs Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore Nora Jansone-Ratinika, Rīgas Tehnisko universitāti – studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis, no zinātnes politikas veidotāju puses pasākumā diskutēs Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētāja Ieva Siliņa, bet industriju pārstāvēs tehnoloģiju flagmanis Siemens.

Pasākuma darba valoda: latviešu.

Katru gadu RSU oktobris ir Zinātnes mēnesis, kad notiek dažādi pasākumi ar mērķi sniegt plašāku ieskatu studiju, zinātnes un industrijas ciešajā sasaistē. Arī šogad RSU Studējošo pašpārvalde (SP) Latvijas augstskolu studentiem un citiem interesentiem piedāvās četrus jaudīgus pasākumus, kas attīstīs inovatīvu, pētniecībā balstītu domāšanu.

Zinātnes mēneša aktualitātēm var sekot līdzi, Facebook lapā pievienojoties pasākumam Science month 2019.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija