okt
SP Zinātnes mēnesis: Startup Meetup
Dzirciema iela 16, Rīga
vestibilā

2019. gada 16. oktobrī no plkst. 15.00 līdz 19.00 RSU vestibilā norisināsies Startup Meetup, pulcējot daudzsološāko jauno Latvijas uzņēmumu pārstāvjus. Šajā pasākumā, kas atvērts plašākai publikai, jaunie uzņēmēji dalīsies iedvesmojošos pieredzes stāstos par ceļu no idejas līdz klīniskiem pētījumiem. Paralēli būs iespējams uzzināt, kas ir startup uzņēmums un kā to izveidot.

Pasākuma darba valoda: angļu.

Katru gadu RSU oktobris ir Zinātnes mēnesis, kad notiek dažādi pasākumi ar mērķi sniegt plašāku ieskatu studiju, zinātnes un industrijas ciešajā sasaistē. Arī šogad RSU Studējošo pašpārvalde (SP) Latvijas augstskolu studentiem un citiem interesentiem piedāvās četrus jaudīgus pasākumus, kas attīstīs inovatīvu, pētniecībā balstītu domāšanu.

Zinātnes mēneša aktualitātēm var sekot līdzi, Facebook lapā pievienojoties pasākumam Science month 2019.

Norises vieta

Telpa
vestibilā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: